• La Civil

    ★★★★

  • Playlist

    ★★★★

  • Celts

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Home Sweet Home

    ★★★★

  • Cliff Walkers

    ★★★★½

  • Set!

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★½

  • French Water

    ★★★½

  • Nobody

    ★★

  • Mr. Bachmann and His Class

    ★★★★★

  • Azor

    ★★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★★

  • North by Current

    ½

  • Ninjababy

    ★★★★

  • Khaite FW21

    ★★★★

  • The Witches of the Orient

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Captains of Za'atari

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Luzzu

    ★★★★

  • I Was a Simple Man

    ★★

  • Mother Schmuckers

    ★★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • The Hand

    ★★★★★

  • City So Real

    ★★★★★

  • Phil Liggett: The Voice of Cycling

    ★★★½

  • French Exit

    ★★★½

  • Brazen Hussies

    ★★★

  • La Verónica

    ★★★★

  • Black Forest Sanatorium

    ★★½

  • Supernova

    ★★½

  • Bandar Band

    ★★½

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • New Order

    ★★★★

  • No Ordinary Man

    ★½

  • MLK/FBI

    ★★★

  • 76 Days

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • The Macaluso Sisters

    ★★★★

  • Mama

    ★★★★★

  • Notturno

    ★★★★

  • Night of the Kings

    ★★★★½

  • Dear Comrades!

    ★★★★½

  • Topside

    ★★★★½

  • Aalto

    ★★★★

  • Saint-Narcisse

    ★★★★½

  • The Wasteland

    ★★★

  • Cured

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • PVT Chat

    ★★★★

  • Transformistas

    ★★★½

  • Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace

    ★★★★

  • Peninsula

    ★★★½

  • Last Year in Dachau

    ★★★★

  • Coming Out

    ★★★★

  • Lapsis

    ★★★★

  • Stray

    ★★★★

  • Wife of a Spy

    ★★★

  • Egg

    ★★★½

  • Toto

    ★★★★½

  • The Light Side

    ★★★½

  • One Cut of the Dead – Mission: Remote

    ★★★★

  • Thirty-Eight Lives

    ★★★½

  • Miracle Fishing

    ★★★½

  • Cowboys

    ★★★

  • P.S. Burn This Letter Please

    ★★★★½

  • Circus Person

    ½

  • El Triste

    ★★★½