• Extraction

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Saw

    ★★★★

  • Scrambled

    ★★★½

  • Sharknado

    ★★★★★

  • Bee Movie

    ★★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Gladiator

    ★★★★★

  • Willy Wonka & the Chocolate Factory

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney

    ½

  • Life of Pi

    ★★★★

  • Beautiful Creatures

    ★½

  • Slender Man

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½