• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Anonymously Yours

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★★½

  • Mixtape

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Hypnotic

    ½

  • Night Teeth

    ★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ½

  • Found

    ★★★

  • Maid

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • More the Merrier

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • Val

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Jitters

  • F9

  • Cruella

    ★★★½

  • Four Roads

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Finding You

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Stowaway

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Caught by a Wave

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Yes Day

  • Here and There

    ★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Crazy About Her

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★

  • The Dig

    ★★★½

  • The Serpent

    ★★★★

  • Death to 2020

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • El verano que vivimos

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Getting to Know You

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½