• South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Stunted

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Lady Sapiens

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★★

  • Three Floors

    ★★★½

  • Compartment No. 6

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • The Divide

    ★★★★

  • Suprêmes

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★½

  • Motörhead: Louder Than Noise... Live in Berlin

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Gainsbourg, toute une vie

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Fantasme

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★½

  • Godmothered

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Charlie Chaplin, The Genius of Liberty

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Bye Bye Morons

    ★★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • Simply Black

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

  • Le clash des applications

  • 8:46

  • I May Destroy You

    ★★★★½

  • Alex Vizorek est une dernière fois une oeuvre d'art

    ★★★½

  • New York New York

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate With Destiny

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • The Father

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Terrible Jungle

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Outsider

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½