• Spree

    ★★★★½

  • Azur & Asmar: The Princes' Quest

    ★½

  • The House

    ★★★½

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★½

  • Oldboy

    ★★★★

  • Princes and Princesses

  • Tangled

    ★★★½

  • Sleeping Beauty

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Kill It and Leave This Town

    ★★★½

  • Boy & the World

    ★★★½

  • A Town Called Panic

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Son of the White Mare

    ★★★½

  • Casino Royale

    ★★★½