• Brewmance

    ★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Drive All Night

    ★★★

  • The Fourth Wall

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Know Fear

    ★★★

  • Boogie

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Cherry

  • Crisis

    ★★★

  • Trans in Trumpland

    ★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Sensation

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Jockey

    ★★★

  • Land

    ★★★

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★½

  • Captains of Za'atari

    ★★★½

  • Users

    ★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • The Blazing World

    ★★½

  • Misha and the Wolves

    ★★★★

  • Marvelous and the Black Hole

    ★★½

  • At the Ready

    ★★★½

  • Superior

    ★★

  • Passing

    ★★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★½

  • Sabaya

    ★★★½

  • Eight for Silver

    ★★★½

  • Try Harder!

    ★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • The Most Beautiful Boy in the World

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★★

  • The Pink Cloud

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★

  • John and the Hole

    ★★½

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go For It

    ★★★★

  • Homeroom

    ★★★

  • Snowy

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Touch of the Master's Hand

    ★★★½

  • We're Not Animals

    ★★

  • The Longest Dream I Remember

    ★★½

  • Wiggle Room

    ★★★

  • When We Were Bullies

    ★★★½

  • The Field Trip

    ★★½

  • To Know Her

    ★★★

  • Don't Go Tellin' Your Momma

    ★★★½

  • Bruiser

    ★★★

  • Yoruga

    ★★½

  • Five Tiger

    ★★

  • Flee

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Trepanation

    ★★½

  • Raspberry

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • The Rifleman

    ★★★★

  • BJ's Mobile Gift Shop

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★½