• Il Divo

    ★★★★

  • Creature from the Black Lagoon

    ★★★★

  • Targets

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Along Came a Spider

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • In the Line of Fire

    ★½

  • Headshot

    ★★★★★

  • RoboCop

    ★★★★½

  • Battles Without Honor and Humanity

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • If You Meet Sartana Pray for Your Death

    ★★★½