caroline has logged 32 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Rushmore

Rushmore

1998
×
Read the review Edit this entry  
21
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
Read the review Edit this entry  
21
Breathe

Breathe

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
I'm Here

I'm Here

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mumbo Jumbo

Mumbo Jumbo

2005
×
Read the review Edit this entry  
20
Never Let Me Go

Never Let Me Go

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Good Time

Good Time

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
The Prom

The Prom

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
I Am the Pretty Thing That Lives in the House

I Am the Pretty Thing That Lives in the House

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry