Sort by

Bryan has logged 21 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Cries and Whispers

Cries and Whispers

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
All the Colors of the Dark

All the Colors of the Dark

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Witchtrap

Witchtrap

1989
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Standoff at Sparrow Creek

The Standoff at Sparrow Creek

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Prospect

Prospect

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
They Live

They Live

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Star Trek VI: The Undiscovered Country

Star Trek VI: The Undiscovered Country

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
I Think We're Alone Now

I Think We're Alone Now

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hunter Killer

Hunter Killer

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Star Trek V: The Final Frontier

Star Trek V: The Final Frontier

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Creed II

Creed II

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry