• Luca

    ★★★½

  • Cruella

    ★★

  • Election

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Awake

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★½

  • Home

    ★★

  • The Virgin Suicides

    ★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★★

  • The Warriors

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Mars Attacks!

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★

  • What Lies Below

    ★★

  • Legally Blonde

    ★★★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★