• The Meg

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Cult of Chucky

    ★★★

  • It

    ★★★½

  • Veronica

    ★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

  • It Comes at Night

  • Get Out

    ★★★★

  • XX

    ★★★½

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

  • Raw

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★½

  • The Big Short

  • Crimson Peak

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • Honeymoon

    ★★★

  • The Babadook

    ★★★★

  • Kill List

    ★★★½

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★½

  • Bubba Ho-tep

    ★★★½