• Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Borderline Forever

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★★★

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Libra's Magic Hacks: APPLES

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • To Fitness and Beyond

  • Soul of the City

  • A Day in the Life of the Dead

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • Bobo the Monkey

  • Burrow

  • Long Toast

  • The Prom

  • OPAL

  • You Animal! The Nimfa Dimaano Story

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Don't Peek

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Creature Discomforts: Life in Lockdown

  • Hamilton

  • The Fandom

    ★★★½

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • A Dog That Smokes Weed

  • Twins in Paradise

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

  • Out

  • Scoob!

    ★½

  • Monkeys Who Live in a House

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • BNA

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Onward

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Cuties

  • Turtle Journey: The Crisis in Our Oceans

  • Dolittle

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • YouTube Rewind 2019: For the Record

  • Jumanji: The Next Level

  • Spies in Disguise

    ★★★