• Turtle Journey: The Crisis in Our Oceans

    ★★★

  • Dolittle

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Jumanji: The Next Level

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Helluva Boss

    ★★★★

  • The Blue Shell Incident

    ★★★★

  • Pets United

  • Arctic Dogs

    ★½

  • A Heist with Markiplier

  • Hazbin Hotel

    ★★★½

  • What Is The Scariest Thing?

  • The Addams Family

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★

  • Guns Akimbo

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Abominable

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • asdfmovie12

  • The Fanatic

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Hair Love

    ★★★★

  • Dog Gone Trouble

    ½

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • SHOP: A Pop Opera

  • The Banana Splits Movie

    ★★★½

  • Wishing Apple

  • Toy Story 4

    ★★

  • Playmobil: The Movie

    ★½

  • Wasteland

    ★★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • The Final Exit of the Disciples of Ascensia

  • The Fall of 76

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • UglyDolls

    ★★

  • The Perfect Date

    ★½

  • Missing Link

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★½

  • Kitbull

    ★★★★½

  • The Queen's Corgi

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★

  • Pumpkin Song

  • The future

  • Welcome to Marwen

    ★½

  • Aggretsuko: We Wish You a Metal Christmas

    ★★★★★

  • Vice

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★½

  • The Grinch

    ★½

  • Swiped

    ½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • motivational video movie

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

  • mid90s

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ½

  • The Favourite

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★