• The Happytime Murders

    ★★

  • Opossum

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • asdfmovie11

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Purl

    ★½

  • Spy Cat

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Climax

    ★★★★

  • Brush: A Fox Tale

    ★★★½

  • Asterix: The Secret of the Magic Potion

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Show Dogs

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★

  • Sherlock Gnomes

  • Ready Player One

    ★½

  • Blockers

    ★★

  • Duck Duck Goose

    ★½

  • Unfriended: Dark Web

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Status Update

    ½

  • Peter Rabbit

  • Early Man

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • The Game Changers

  • The Trader

    ★½

  • Searching

    ★★★★½

  • Rachel and Her Grandfather Control The Island

    ★★★★

  • Dr. Sam Mulaney's Burden

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★½

  • The Greatest Showman

    ★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Ferdinand

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show

    ★★★★

  • Coco

    ★★½

  • kittykat96

    ★★★★

  • SPF-18

    ½

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • It

    ★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★½

  • Battle of the Sexes

    ★★★★

  • The Nut Job 2: Nutty by Nature

    ★½

  • The Jungle Bunch

    ★★

  • The Emoji Movie

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • The Boss Baby and Tim's Treasure Hunt Through Time

    ½

  • Batman Is Just Not That Into You

  • Despicable Me 3

    ★½

  • Oh, Hello on Broadway

    ★★★½

  • Manivald

    ★★★★½

  • In a Heartbeat

    ★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

  • Okja

    ★★★★½

  • history of the entire world, i guess

  • Goodbye Forever Party

  • Here's the Plan

    ★★★½

  • asdfmovie10

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★