• Encanto

    ★★★★

  • Three Steps Above Heaven

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • High Fidelity

    ★½

  • The Test

    ★★★★

  • Coffin

    ★★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • Nightlife

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Aimee & Jaguar

    ★★★★½

  • Isi & Ossi

    ★★

  • Megamind

    ★★★★★