barbora has logged 22 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★
Edit this entry  
28
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Nick and Norah's Infinite Playlist

Nick and Norah's Infinite Playlist

2008
×
★★★
Edit this entry  
20
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Zlatý podraz

Zlatý podraz

2018
×
★★
Edit this entry  
13
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Brooklyn

Brooklyn

2015
×
★★★★
Edit this entry  
11
Ode to Joy

Ode to Joy

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Herbie Fully Loaded

Herbie Fully Loaded

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Bad Education Movie

The Bad Education Movie

2015
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Women on the Run

Women on the Run

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Eddie the Eagle

Eddie the Eagle

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Surf's Up 2: WaveMania

Surf's Up 2: WaveMania

2017
×
½
Read the review Edit this entry