• Argo

    ★★½

  • The Man in the Moon

    ★★★

  • Light Sleeper

    ★½

  • The Last Boy Scout

    ★½

  • (500) Days of Summer

    ★★½

  • Jungle Fever

    ★★½

  • The Indian Runner

    ★★

  • Hudson Hawk

    ★★½

  • Hook

    ★★½

  • Eden Lake

    ★½

  • Selma

    ★★

  • The Doors

    ★★½

  • Dead Again

    ★★½

  • Cape Fear

    ★★★½

  • Bugsy

    ★★★★

  • Boyz n the Hood

    ★★

  • Alice in Wonderland

  • Beauty and the Beast

    ★★★½