• Ray Donovan: The Movie

    ★★★½

  • Edge of Darkness

    ★★★★

  • The Legend of Zorro

    ★★½

  • The Mask of Zorro

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • One Day at Disney

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

    ★★★

  • No Escape

    ★★½

  • Vertical Limit

    ★★½

  • Defenseless

    ★★

  • Criminal Law

    ★★½

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Fauci

    ★★★

  • Cast a Deadly Spell

    ★★½

  • Eskimo Nell

    ★★

  • Before the Flood

    ★★★½

  • Among the Stars

    ★★★½