• Britney Vs Spears

  • Midnight Mass

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

  • Malignant

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • Titane

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

  • The Queen's Gambit

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

  • Normal People

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Invisible Man

  • Emma.

  • Promising Young Woman

  • Possessor

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Miss Americana

  • Doctor Sleep

  • Watchmen

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Knives Out

  • Hustlers

  • The Assistant

  • Uncut Gems

  • Ready or Not

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

  • Parasite

  • Olla

    ★★★★

  • The Lighthouse

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Chernobyl

  • Swallow

    ★★★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

  • Booksmart

  • Leaving Neverland

  • Brittany Runs a Marathon

  • Little Monsters

  • Velvet Buzzsaw

  • Fyre

  • Dumplin'

  • The Haunting of Hill House

  • The Clovehitch Killer

  • Overlord

  • A Faithful Man

  • The Nightingale

  • Can You Ever Forgive Me?

  • The Favourite

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Cam

  • Sharp Objects

    ★★★★½

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • Ocean's Eight

  • Knife+Heart

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

  • Shoplifters

  • The Kissing Booth

  • All These Small Moments

  • Dude

  • The New Romantic

  • Upgrade

  • Blockers

  • Support the Girls

    ★★★½

  • Game Night