• The Green Knight

    ★★★½

  • Loki

  • Time

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Halston

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Save Ralph

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • It's a Sin

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Puparia

  • Ethos

  • My Friend Who Shines in the Night

  • The Queen's Gambit

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Jujutsu Kaisen

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

  • Des

  • Nomadland

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★½

  • Normal People

  • Unorthodox

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • The Long Goodbye

  • The Weeknd: After Hours

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Savage X Fenty Show

    ★★★★★

  • Unbelievable

  • The Mind, Explained

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★

  • Nimic

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • La Belle Époque

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½