• Satantango

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Minari

    ★★★

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★★★

  • The Love Witch

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Lux Æterna

    ★★★

  • İstanbul Tales

    ★★★

  • Go

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Circle

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Magical Girl

    ★★★★

  • Ana, My Love

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Love, Spells and All That

    ★★★½