• Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★½

  • Red Notice

    ½

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

    ½

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Separation

    ★★

  • The Unholy

    ½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Music

    ½

  • SK8 the Infinity

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • The Stand

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Nocturne

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Flashback

    ★★★★½

  • Black Box

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • We Are Who We Are

    ½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Don't Tell a Soul

    ★★½

  • Mainstream

    ★★

  • Antebellum

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★½

  • Shortcut

    ½

  • Host

    ★★★★

  • Don't Listen

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Unhinged

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • Inheritance

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness