• Mortal Kombat

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Don't Listen

    ★★★½

  • Miami Bici

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Venom

    ★★½

  • The Nun

    ★★

  • The Happytime Murders

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Den of Thieves

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Justice League

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Rendel

    ½

  • The Mountain Between Us

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Baywatch

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★½

  • Power Rangers

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • The Foreigner

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Contract to Kill

  • Moana

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★★½

  • Warcraft

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • The Jungle Book

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Risen

    ★★★½

  • The Boy

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★★

  • The New Adventures of Aladdin

    ½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★½

  • Fantastic Four

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★