char has logged 16 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
Read the review Edit this entry  
29
Mean Dreams

Mean Dreams

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Broken

Broken

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Super Dark Times

Super Dark Times

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
F*&% the Prom

F*&% the Prom

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
King Jack

King Jack

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
King Jack

King Jack

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
11
One & Two

One & Two

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Room

Room

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Room

Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry