• Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • kid 90

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Pelé

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • Tony Parker: The Final Shot

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Aliens & Hippies

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★½

  • Paranormal Attraction

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Seized

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Fatman

    ★★½

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Wander

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • The Block Island Sound

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • One Night in Bangkok

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • The Speed Cubers

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • The Silencing

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★½

  • Ava

    ★★½

  • The F**k-It List

    ★★

  • Blade: The Iron Cross

    ★★½

  • Athlete A

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½