• Yelling Fire In An Empty Theater

    ★★★

  • Hannah Ha Ha

    ★★★★

  • Goodafternoon Sweetdream

    ★★

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★

  • Eternals

    ½

  • The Afterlight

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Editing

    ★★★★

  • On the Job

    ★★★★

  • On the Job: The Missing 8

    ★★★★

  • I and the Stupid Boy

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Actual People

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Nitram

    ★★★★★

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★

  • In Front of Your Face

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • A Hero

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Murina

    ★★★

  • Unclenching the Fists

    ★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • Playground

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★★

  • Ahed's Knee

    ★★★★★

  • Annette

    ★★

  • The Novice

    ★★★★

  • The Gaze

    ★★

  • New York City Ballet

    ★★★

  • Stop-Zemlia

    ★★★★

  • Epilogue

    ★★★

  • Film Bro Filibuster

    ★★

  • Cuatro paredes

    ★★

  • One-Tenth of a Millimeter Apart

    ★★★★

  • Shoplifters of the World

    ★★★★

  • The Fabulous Filipino Brothers

    ★★★

  • Play It Safe

    ★★★★

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★★★

  • Petite Maman

    ★★★

  • The Girl and the Spider

    ★★

  • Shangri-La

    ★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★

  • Man Under Table

    ★★

  • The Sleeping Negro

    ★★★★★

  • A Brixton Tale

    ★★★

  • Teenage Emotions

    ★★

  • Nian

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • El Planeta

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Citadel

    ★★

  • The Unlockable Door

    ★★★

  • Killing in Thy Name

    ★★★★

  • postcard