• Identity

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Mississippi Burning

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Cursed

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★½

  • The Road

    ★★★★½

  • Cry Wolf

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Zone 414

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Super 8

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Death Valley

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★