• The Mummy: Quest for the Lost Scrolls

    ★★★

  • Fame

  • 10,000 BC

    ★½

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

    ★★½

  • The Scorpion King

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★★

  • High Tension

    ★★½

  • Some Mother's Son

    ★★★

  • Never Been Kissed

    ★½

  • Zombieland

    ★★★★½

  • Odd Thomas

    ★★

  • Dr. Horrible's Sing-Along Blog

    ★★★★

  • Racing Stripes

    ★★

  • Balls of Fury

    ★½

  • Four Lions

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★