CleoStarr has logged 10 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Pan's Labyrinth

Pan's Labyrinth

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry