t has logged 10 entries for films rated ★★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
It's My Turn

It's My Turn

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Clifford

Clifford

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Holiday Inn

Holiday Inn

1942
×
★★★★
Edit this entry  
12
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Far from Heaven

Far from Heaven

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dark Water

Dark Water

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry