• Godzilla vs. Kong

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Wonder Woman 1984

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Midnight at the Magnolia

    ★★★

  • Holidate

  • Soul

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Downhill

    ★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★★

  • The Spruces and the Pines

  • A Christmas Prince

    ★★★

  • Pottersville

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • A Bad Moms Christmas

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Beguiled

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

  • Kong: Skull Island

  • Beauty and the Beast

  • Logan

  • Get Out

  • The Discovery

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Mascots

  • Arrival

  • La La Land

  • Kubo and the Two Strings

  • Suicide Squad

  • Bad Moms

  • Ghostbusters

  • Independence Day: Resurgence

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

  • Finding Dory

    ★★★½

  • The Nice Guys

  • Café Society

    ★★★½

  • Lemonade

  • Captain America: Civil War

  • My Big Fat Greek Wedding 2

  • Pee-wee's Big Holiday

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • 10 Cloverfield Lane

  • Darby Forever

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Hail, Caesar!

  • The Fundamentals of Caring

  • How to Be Single

  • Sisters

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

  • A Very Murray Christmas

  • The Big Short

  • Crimson Peak

  • The Intern

  • The Martian

  • Spotlight

  • American Ultra