• About Time

    ★★★★★

  • Thunder Road

    ★★★★★

  • Obvious Child

    ★★★★★

  • True Stories

    ★★★★★

  • Walking Through Fires

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Blockers

    ★★★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★★

  • Last Men in Aleppo

    ★★★★★

  • The Eleven O'Clock

    ★★★★★

  • Garden Party

    ★★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★

  • The A-List

    ½

  • Brigsby Bear

    ★★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★★