• Battlestar Galactica: Razor

    ★★★½

  • Hard Boiled

    ★★★★½

  • The Monster Squad

    ★★★★½

  • The Lawnmower Man

    ★★

  • Injustice

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Don't Look Up

  • Punisher: War Zone

    ★★★★

  • Battlestar Galactica

    ★★★★

  • Bidoof's Big Stand

    ★★½

  • The Quiet Earth

    ★★★★

  • Michael Jackson's Thriller

    ★★★★½

  • Star Trek: The Next Generation: Encounter at Farpoint

    ★★★½

  • Final Fantasy: The Spirits Within

    ★½

  • True Memoirs of an International Assassin

  • Batman: Year One

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★