• Worst Christmas Ever

    ½

  • Holidate

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Fatman

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The Binge

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Work It

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • The F**k-It List

    ★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • The Lost Husband

    ★★

  • Out of Shadows

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Way Back

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • Survivor At 40: Greatest Moments And Players

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • Cheer

    ★★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★½

  • Black Christmas

  • Same Time, Next Christmas

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • Noelle

    ★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★★

  • Countdown

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Jexi

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Descendants 3

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Vivarium

    ★★

  • Summer Night

    ★½

  • Crawl

    ★★½

  • The Lion King

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★