ro has logged 11 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Okja

Okja

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Monday

Monday

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Endings, Beginnings

Endings, Beginnings

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
10
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry