• I Spit on Your Grave 2

  • From the Rough

    ★★★★

  • Scary Movie 5

    ★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★★

  • The ABCs of Death

    ★½

  • Disconnect

    ★★★★

  • Joyful Noise

    ★★★½

  • The Help

    ★★★★

  • Saw 3D

    ★★

  • Catfish

    ★★½

  • Camp Rock 2: The Final Jam

    ★★

  • Black Swan

    ★★★★

  • I Spit on Your Grave

    ★★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • The Last Song

    ★★★★

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★★

  • The Final Destination

    ★★★

  • My Sister's Keeper

    ★★★★

  • The Hangover

    ★★★½

  • Fame

    ★★½

  • The House Bunny

    ★★★½

  • Camp Rock

    ★★★

  • Superhero Movie

    ★★★½

  • P.S. I Love You

    ★★★★

  • Cars

    ★★★

  • Failure to Launch

    ★★★½

  • Saw II

    ★★★½

  • The Cave

    ★★★

  • Final Fantasy VII: Advent Children

    ★★★

  • Green Street Hooligans

    ★★

  • Saw

    ★★★½

  • The Lizzie McGuire Movie

    ★★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★★

  • Ju-on: The Grudge

    ★★★★

  • Ice Age

    ★★★½

  • Not Another Teen Movie

    ★★★

  • Thir13en Ghosts

    ★★★

  • Scary Movie

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • Executive Decision

    ★★★

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★★

  • The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

    ★★★★

  • Slugs

    ½

  • The Jungle Book

    ★★★★