Craig has logged 12 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
American Graffiti

American Graffiti

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Extraction

Extraction

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dolittle

Dolittle

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
I Still Believe

I Still Believe

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Girl with All the Gifts

The Girl with All the Gifts

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry