• Paris Is Burning

    ★★★★½

  • Cure

    ★★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • La Notte

    ★★★★★

  • Talk Radio

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Sixteen Candles

  • All About My Mother

    ★★★★★

  • One from the Heart

    ★★★★★

  • Broken Embraces

    ★★★★★

  • Time

    ★★★★

  • The Skin I Live In

    ★★★★★

  • Empire Of Lust

    ★★★★

  • Zebra Lounge

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Inherent Vice

    ★★★★