• Rendel

  • Stay

    ★★★★

  • Ryde

    ★★½

  • Pyewacket

  • Escape Room

  • Mom and Dad

    ★★½

  • The Ritual

    ★★★½

  • It

    ★★★

  • Brawl in Cell Block 99

  • Darkness Wakes

  • Veronica

    ★½

  • Leatherface

    ★★

  • Redwood

    ★½

  • The Dark Tower

  • Batman and Harley Quinn

  • Amityville: The Awakening

    ★★

  • Followers

  • Wish Upon

    ★★★

  • Hostile

  • Double Date

  • Jungle

    ★★★

  • Annabelle: Creation

  • Nails

    ★½

  • The Villainess

    ★★½

  • 47 Meters Down

  • The Mummy

  • Vixen: The Movie

  • I Remember You

  • Keep Watching

  • Still/Born

    ★★

  • Stephanie

  • The Crucifixion

    ★★½

  • The Endless

  • Phoenix Forgotten

    ★★½

  • Teen Titans: The Judas Contract

  • Land of Smiles

  • Life

  • Mayhem

    ★★★

  • Tragedy Girls

    ★★★

  • Borstal

  • Cage Dive

  • John Wick: Chapter 2

  • T2 Trainspotting

  • Justice League Dark

  • A Room to Die For

  • The Bye Bye Man

  • The Rizen

  • Passengers

    ★★★½

  • Siren

  • Incarnate

  • Underworld: Blood Wars

  • Fallen

  • Ouija: Origin of Evil

  • Terrifier

    ★★★★

  • The Stakelander

  • Capture Kill Release

  • Tonight She Comes

  • The Monster

  • Split

  • The Void

  • Better Watch Out

    ★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

  • Headshot

    ★★½

  • Brotherhood

  • Hounds of Love

  • Found Footage 3D

    ★½

  • From a House on Willow Street

  • Imperium

  • Killing Ground

    ★★½

  • The Girl with All the Gifts

  • Boyka: Undisputed IV

  • Suicide Squad