• Happiest Season

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Eddy's World

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • Surviving Supercon

  • Host

    ★★½

  • The Animated Adventures of Jack Decker

  • Unhinged

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

  • Drought

  • Scoob!

  • New York New York

  • MAN 2020

    ½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★½

  • Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

  • Onward

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★★

  • Minari

    ★★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Time

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★

  • Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul

    ★★★★

  • Frontman

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • The Turning Point

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★½

  • Steven Universe Future

    ★★★★

  • The SpongeBob Musical: Live on Stage!

    ★★★★

  • Lupin the Third: The First

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Mister America

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • The Flowers of Evil

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Wyrm

    ★★★½

  • VHYes

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★½