• Jonas Brothers Family Roast

    ★★★★

  • Olaf Presents

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★★★★

  • Audrey

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★★

  • Holidate

  • Once Upon a Snowman

    ★★★★★

  • Clouds

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★★

  • After We Collided

    ★★★

  • Work It

    ★★★★

  • Sam Jay: 3 in the Morning

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Mae West: Dirty Blonde

    ★★★★★

  • A Secret Love

    ★★★★★

  • 365 Days

    ½

  • Palm Springs

    ★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Eternal Beauty

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • After

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Dumplin'

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★★★★

  • The Princess Switch

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★★

  • Christmas at Pemberley Manor

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Little Italy

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Tag

    ★★★

  • Be Natural: The Untold Story of Alice Guy-Blaché

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • RBG

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • A Christmas Prince

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★★★