• Dug Days

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • 15 días

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Man with the Answers

    ★★★★

  • Baáhjú Oótórrohgo

    ★★★

  • Pequeña felicidad

    ★★★

  • Palmer

    ★★★★½

  • CODA

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★½

  • Pasaje de ida

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Of Fish and Men

    ½

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Ammonite

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Towels

    ★★½

  • Father There Is Only One 2

    ★½

  • Greenland

    ★★

  • Coming Out

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Dating Amber

    ★★★½

  • Out

    ★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★

  • One World: Together at Home

    ★★★★

  • Marcy Learns Something New

    ★★

  • Veneno

    ★★★★★

  • Double Tap

    ★★½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★

  • Stargirl

    ★★★★½

  • Fragments In A Musicians Life

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★½

  • La vita nuova

    ★★★★★

  • The Distraction

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • Emma.

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Road to Roma

    ★★★★½

  • Why Mozart did not use Bb?

    ½