• Virus Tropical

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Freedom Force

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Loxoro

    ★★★

  • The Acrobat

    ½

  • Atravesando el campo

    ½

  • Where the Land Sounds

    ★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Autoerotic

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Dug Days

    ★★★★★

  • Home Alone 2: Lost in New York

    ★★★

  • Venom

    ★½

  • Madagascar

    ★★½

  • The Restoration

    ★★