• The Flash

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★½

  • Loki

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Justice Society: World War II

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Tom & Jerry

  • Music

    ½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Batman: Death in the Family

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ½

  • Extraction

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Superman: Red Son

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

  • The Irishman

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★½

  • Lego DC Batman: Family Matters

    ★★

  • Batman: Hush

  • Spider-Man: Far from Home

    ★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ½

  • Godzilla: King of the Monsters

  • The Secret Life of Pets 2

    ★½

  • Brightburn

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★½

  • Reign of the Supermen

    ★★

  • Glass

  • Leprechaun Returns

    ★★

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Instant Family

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★½

  • Venom

    ★★

  • Halloween

    ★★½

  • The Predator

  • Santa Jaws

    ★★

  • Slender Man

    ½

  • The Death of Superman

    ★★★★