Dani has logged 13 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Crimson Peak

Crimson Peak

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Tank Girl

Tank Girl

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Pom Poko

Pom Poko

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Chungking Express

Chungking Express

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Tale of Two Sisters

A Tale of Two Sisters

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
House

House

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
I May Destroy You

I May Destroy You

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Pub

The Pub

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Burrow

Burrow

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry