• Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Kids Are Alright: Destination Asturias

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Father There Is Only One 2

    ★★½

  • Superagente Makey

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Superlopez

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Champions

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Peter Rabbit

    ★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★½

  • Coco

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Passengers

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Pee-wee's Big Holiday

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Percy Jackson: Sea of Monsters

    ★½

  • Iron Man 3

    ★★

  • The Avengers

    ★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★

  • Mr. Popper's Penguins

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Sherlock Holmes

    ★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★

  • Iron Man

    ★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★

  • Ocean's Eleven

    ★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★