• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Horror Noire

    ★★★★

  • The Manor

    ★★★

  • Bingo Hell

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Prey

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Superhost

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

  • The Trip

    ★★★★½

  • Demonic

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • The Deep House

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Seance

    ★★★★

  • Antidote

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Power

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★★

  • The Unholy

    ½

  • The Seventh Day

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Cadaver

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Nocturne

    ★★★½

  • Soul

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★★

  • Fatman

    ★★★½

  • Books of Blood

    ★★½

  • Caveat

    ★★★★★

  • Hosts

    ★★★★

  • The Stylist

    ★★★★

  • Bloody Hell

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Hunted

    ★★★★

  • The Pale Door

    ★★½

  • The Reckoning

    ★★

  • Host

    ★★★★½

  • Don't Listen

    ★★★

  • Follow Me

    ½

  • The Toll

    ½

  • Ghosts of War

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Ava

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★½