Dani has logged 24 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Cairo Station

Cairo Station

1958
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Kisses

Kisses

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Angst

Angst

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Last Song

The Last Song

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Love and Honor

Love and Honor

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Hello Sister, Goodbye Life

Hello Sister, Goodbye Life

2006
×
Read the review Edit this entry  
30
Ella Enchanted

Ella Enchanted

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Leap Year

Leap Year

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Cinderella Story: Once Upon a Song

A Cinderella Story: Once Upon a Song

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
A Cinderella Story

A Cinderella Story

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Unsane

Unsane

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Moana

Moana

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Office Space

Office Space

1999
×
★★★
Edit this entry  
13
The Strangers

The Strangers

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Vampyr

Vampyr

1932
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
What If

What If

2013
×
Read the review Edit this entry  
04
You Only Live Once

You Only Live Once

1937
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dismissed

Dismissed

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
Veronica

Veronica

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry