• Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Mank

    ★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Snake Dick

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Tenet

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Lockdown

    ★★★½

  • Katabasis

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Pale Horse

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • Loop

    ★★★½

  • Dolittle

    ½

  • Dracula

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Tender

    ★★★½

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★½

  • Primal

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • Kill Chain

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The Laundromat

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • The Aeronauts

    ★★★

  • The Fanatic

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Epilogue: The Punchline

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★½

  • Fox Fires

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★

  • Otherhood

    ★★

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★★★

  • Nicole

    ★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★★

  • Batman: Hush

    ★★½