Dan has logged 25 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Cellular

Cellular

2004
×
★★
Edit this entry  
23
Constantine

Constantine

2005
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★½
Edit this entry  
22
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Cam

Cam

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Jim & Andy: The Great Beyond

Jim & Andy: The Great Beyond

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
The Firm

The Firm

1993
×
★★★
Edit this entry  
15
Next Friday

Next Friday

2000
×
★★
Edit this entry  
15
American Wedding

American Wedding

2003
×
★★
Edit this entry  
15
American Pie 2

American Pie 2

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★
Edit this entry  
11
Under an Arctic Sky

Under an Arctic Sky

2017
×
Edit this entry  
11
Perfect Bid: The Contestant Who Knew Too Much

Perfect Bid: The Contestant Who Knew Too Much

2017
×
★★½
Edit this entry  
11
Wall Street

Wall Street

1987
×
★★★½
Edit this entry  
09
I Am Number Four

I Am Number Four

2011
×
★★½
Edit this entry  
07
Chris Rock: Tamborine

Chris Rock: Tamborine

2018
×
Edit this entry  
04
Becoming Bond

Becoming Bond

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
Roma

Roma

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Edit this entry  
01
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Vice

Vice

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry